We all your, bitch ;**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


smile and stay with us ;***
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 lieptas

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Blake Lively

Blake Lively


Aš parašiau : 2132
respect : 15
Register : 2010-10-24

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: lieptas   lieptas Icon_minitimeAntr. 06 26, 2012 7:27 pm

...
Atgal į viršų Go down
http://remarkablecity.forumlt.com/forum
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 12:59 am

Lėtai atėjusi čia, atsisėdo ant lieptelio galo ir nusiavusi batus pradėjo tabaluoti kojytėmis po vandenį. Nors oras buvo šiltas, bet saulutės nebuvo matyt. Panaši ir Čerės nuotaika buvo, gal dėl tokio oro ? o gal oras taikosi prie jos ? :oo mastė toji.
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 1:08 am

Eina sau nuleidęs galvą, net nemato kas priekį yra. Priėjas beveik prie pat krašto net išsigando ir net kruptelėjo.:
-oj.-kiek sutrikęs pažvelgė į merginą ir tik po kurio laiko suprato kad tai jo simpatukių simpatukiausioji Cher.:
-o diev, gi čia tu.-nudžiuges išsišiepė ir klestelėjo šalia jos.
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 1:11 am

Išgirdusi žingsnius ir po kelių sekundžių keista "oj" garselį atsisuko. Neteko amo išvydusi seniai bematytą snukelį kuris iškart pažino ją:
- eiktu sau...-net žandelis atvipo:
-Pau....Paulai.-kiek sumikčiojusi plačiai išsišiepė ir net nepagalvojusi apsikabino jį, jugi taip seniai jį buvo sutikusi ir va dar ir nuotaiką sugebėjo vaikui pakelt.
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 1:17 am


Tik dar labiau nudžiugo kai pajuto ją savo glėbyje, net nemanė kad praėjus tiek laiko dar gali būt kažkas dar išlikę:
-oo.-mielai pasakė:- tai sakyk ka čia sumąstei veikt ?-nustebęs dirstelėjo jai į akis.
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 1:20 am

Galaisuai atsitraukusi nuo jo pasakė:
-nebuvo ka veikt ir prisiminiau šią žuvimi dvokenčia bet begalo mielą vietelę ir nusprendžiau ją vėl aplankyt.-mielai nusišypsojo ir to paties paklausė jo:
-o tu ?-rožiukas o.O
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 1:25 am

-nepatikėsi bet aš irgi.-roža ;oo
-Bet tai kai sutapimas.-toks nusistebėjas vėl nusišypsojo.
-Tai pasakok ką tu veiki, gyvenime..na?-toks susimandražinęs paklausė.
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 1:31 am

Tokia biški nelabai patikėjusi juo , primerkė akele:-nejaugi?-įtartinai paklausė ir galiausiai atsakė į jo klausimą:
-Na gyvenime tai gyvenu, po pardes lakstau , džiaugiuosi vasarišku oru.-nusijuokė:-o tu, kaip sekasi meilės reikalai ir kitą ?-naklaususi bene atsigulė visu ųgiu ant liepto vis dar laikydama kojas vandenyje.
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 1:35 am

-nu aš tikrai.-kiek papūtė akytes kad toji nepatikėjo, tad ištiesė rankeles lyg būtu nekaltas.:
-man normaliai, sekasi irgi normaliai, bet ko jau taip parūpo mano meilės reikalai?-klastingai, bet kiek erzinančiai pasakė ir pasilenkęs demostratyviai pažvelgė rožiuku o.O
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 1:42 am

-Na gerai gerai.-rožiuku ^^ galiausiai patikėjo kad jis sako tiesa, bet išgirdęs jo sakinį kad ji labai jau domisi jo meilės reikalais kiek susinepatogino:
-na šiaip paklausiau, na bet jei nenori nesakyk.-sunėrė rankas ant krūtinės ir išmetusi -.- faceą tuo norėjo pasakyti kad jai visai nerūpi, nors aišku kad rūpėjo.
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 1:55 am

-Gi erzinu .-nusijuokė iš tokio jos suišimo kuris buvo akivaizdus ir taip tik galėjo suprast kad vis dar jis patinka jai:
-šiaip tai niekaip nesekas su jom .-nusijuokė:
-o tau ?-pats smalsaudamas paklausė.
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 1:58 am

Išgirdusi toki teikiama atsakymą, na jos pusėn teigiamą atsakymą kiek nudžiugo ir kreivai šyptelėjo.:
-man irgi niekaip.-nusijuokė ir galvą padėjo jam ant peties. Norėdama pakeisti tą temą pradėjo šnekėt apie orą:
-bet tai kai orelis, gerai kad nelyją.-biški nusišnekėjo nes jau keli lašiukai buvo nukritę jai ir turbūt jam ant veidelio.
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:02 am

Tik dar labiau apsidžiaugė kad toji dar nei vaikino neturi nei ką, o išgirdęs kad ji keičią temą , nepastebint jai įmetė tokį evil smailiušką.:
-na oras kaip oras, geriau nei šalta.- pajutęs jos galvą ant savęs vėl išsišiepė ir uždėjo ranką jai ant peties.
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:04 am

-Tiesa.-nusijuokė.
-Žinai, jaučiuosi lyg niekur nebūtume dingę.. na tik dabar taip nesijaučiu, bet kai tavęs nebuv.. nu..tai taip nesijaučiau.-vėl sutriko ir vėl pradėjo bene nusišnekėti, o tai būdavo tikrai retai...
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:11 am

-Panašiai ir aš jaučiuosi, na net pasiilgstąs jau tavęs buvau.- iš ties labai jau pasiilgo jos šypsenos, akių, lūpų....
Norėdamas jai palaikyti draugiją , pats nusiavė savo basanoškes ir kištelėjo kojas į vandenį:
-bet tai šaltas vanduo..-išsigando ir nusipurtė.
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:16 am

-Visai jis nešaltas.- vėl linksmai sukrizeno ir aptaškė jam veidą. Kažkaip keistai čia viskas, ka tik vos čia viens kitam meiles prisipažinėjo, o jau taškytis pradėjo. Nu ką padarysi, toliau mastė ji.
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:19 am

gavęs vandens ne tik į veidą bet ir į burną, kiek pasiuto ir aptaškė Cher dvigubai smarkiau:
-še tau.-nusijuokė. Na o Paulas priešingai, jau bene pamiršo tuos kamantinėjimus apie meiles, nors su mielu noru būtu ją pabučiavęs.
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:21 am

-ėjj.-nepatenkinta liko:-aš tai nesitpriai tave aptaškiau.-roža -.- . Nu bet nenusileisdama Cher sugriebė jį savo rankytėm ir jau bandė įstumti į vandenį.- še maudykis.-jau visai tikėdamasi jį įmesti į vandenį pasakė.
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:22 am

Čiut spėjes išsilaikyti ant liepto, išplėtė akis ir net išsižiojo rodydamas veide (ak šitkaip).
Sugriebes ją su abiejom rankom įstūmė ją į vandenį:
-neperšokęs griovio nesakyk op.-ir ikišo liežuvį lyg būtu koks mažas vaikas.
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:24 am

Prieš įkrentant į vandenį vos suspėjo cyptelt. Cher net oro nespėjo įkvėpt tad vos pliumtelėjusi vėl išniro visa kosėdama:-durniau tu, ir kokie dar tau ravai ‼‼-supykusi ant Paulo tik užsikabino ant lieptelio krašto mąstydama kaip čia jį įstūmus.:-kas liks iš mano rūbų, kvša.-vėl rožikė -.-
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:26 am

Taip juoktis ėmė kai ta pikta išniro iš vandens:
-atrodai kaip laumė.-vėl juokdamasis užsiėmė už pilvo:-ir aš visai ne toks kokiu vadini.-vos pasakė per tuojs juokus.-o dėl rūbu, na tai išdžius.-vėl juoko priepolis.
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:27 am

Visa įniršusi ir nepatenkinta čiupo jį už kojų ir patį įstūmė į vandenį:- cha, ir kas čia dabar laumė ?-pati pradėjo piktai juoktis galvodama apie savo rūbus kurie permirke drumzlinu vandeniu.
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:34 am

Pats pliumtelėjas į vandenį taip pat įniršo:- bėgėdė- pradėjo plaukioti toliau nuo jos lyg ignoruotu, bet neiškentęs vėl priplaukė prie jos:
-na o dabar geriau jauties kai ir mane šlapiu pavertei, laumę ?-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:36 am

-O teip ,laumių karaliau- pati pradėjo juoktis ir plaukioti,:-bet dėl rūbu vis dar pykstu.-vėl rožiukas -.-
Vos pirkti tie jos rūbai buva, o dabar kas iš jų liks ? o.o jugi visokio šiaudo žuvų kvapas liks juose įsigėres forevą, mastė Ji.
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:38 am

-Taigi aš karalius todėl, gražioji Laume, paklusk man.-vėl nusijuokė:
-na bus dar tų rūbų, jei ką atsiųsiu čekį ir nusipriksi dar jų.-priplaukęs visai šalia tyliai sušnabždėjo:
-pameni kai čia pirmą kart pasibučiavom.-kiek paraudo Weslis nuo tokio prisiminimo, bet ir vėl ruošėsi tai pakartoti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





lieptas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
lieptas
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We all your, bitch ;** :: Prieplauka-
Pereiti į: