We all your, bitch ;**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


smile and stay with us ;***
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 lieptas

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:40 am

Sutrikusi Čer panūdino galvele, nors stengėsi nežiūrėti dabar į Paulą , bet visgi sugebėjo pamatyti jo parūžavavusius žandukus.:-prisimenu, ir...
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:41 am

Nors ir matė jis ją sutrikusią, bet visgi neiškentė ir jos neužbaigtą sakinį pavertė šiltu bučiniu tiesiai į lūpas. Juto Weslis kaip jo hormonai ima siausti , tad bučinį tiesiog pratesė.
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:44 am

Nebaigus sakinio Čerė pajuto jo lūpas ant savųjų ir tiesa pasakius jai tai labai patiko.Kadangi jie vis dar buvo vandenį , o Čerė nebuvo didelis žmogus ji nepasiekė dugno bet už tai Weslis stovėjo ant kranto. Naudodamasi proga, kad tik jai patogiau būtu, apžergė jo liemenį kojytėmis ir apsivijo Paulo kaklą rankutėmis, toliau tęsdama bučinį užsimerkė.
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:46 am

Džiaugėsi Paulas, kad ji taip pat šiltai priėmė jo bučinį ir toliau jį pratesinėjo. atromęs Cher į liepto kraštą, apkabino jos liemenį. Jo lūpos nuslydo iki kaklo o tada net iki krūtinės, rankų pagalba nuvilko jai bliuskutę ir jau ruošėsi atsegti liemenėlę.
Atgal į viršų Go down
Cher Lloyd
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.<
Ne tau durneli, tėtis princesę užaugino >.
Cher Lloyd


Antroji pusė : Nerasta ;ss
Aš parašiau : 4919
Gyvenu : Rojuje
respect : 32
Register : 2010-08-11

lieptas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 2:53 am

Nenorėdama visko skubinti rankomis atsūmė ji:
-atleisk, nemanau kad vertėtu...- taip gailėjosi tai padariusi, bet nu tikrai kažkaip čia labai greit:
-tik nepyk, aš... aš norėčiau bet pagalvojau ar verta....-Nuleidusi galvą spoksojo į vandenį ir nesulaukusi jokio atsakymo vėl sugriebė jo veidą ir dar sykeli pabučiavo jo lūpytes:-tik ne čia ir nedabar.-vėl pakštelėjo ir nuplaukusi link kranto išlipo.
Atgal į viršų Go down
https://awesometime.forumlt.com
Paul Wesley
Gražus ir be rango tiesa ? O.O
Paul Wesley


Antroji pusė : Nėraa ;o
Aš parašiau : 72
Gyvenu : A.T
respect : 0
Register : 2012-07-08

lieptas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 11, 2012 8:22 pm

Žiauriai čia Paulas nesusipatogino, net neturėjo ko pasakyti.:
-a...at...atsiprašau... tikrai nemaniau....-nuplaukė paskui ją į krantą ir išlipęs tyliai ėjo šalia jos, lyg nuskriaustas ir apibartas šuniukas nulenkęs galvą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





lieptas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: lieptas   lieptas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
lieptas
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We all your, bitch ;** :: Prieplauka-
Pereiti į: