We all your, bitch ;**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


smile and stay with us ;***
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Svetainė/baras

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Leighton Meester
want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Antroji pusė : Westwick'as ir Pelkiu Vanda
Aš parašiau : 1768
respect : 18
Register : 2010-11-30
Miestas : 38

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimePen. 07 06, 2012 8:49 pm

25001
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Antroji pusė : Westwick'as ir Pelkiu Vanda
Aš parašiau : 1768
respect : 18
Register : 2010-11-30
Miestas : 38

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimePen. 07 06, 2012 8:58 pm

Vos spejo Meester ieiti i svetaine, ja iskart pasitiko jos mazasis ir mylimasis Samtis, nu tiesiog mielas padariukas, mur meow meow. Paemusi ji ant ranku Leight nuejo ant sofkutes ir pasidejusi ji ant keliu pradejo niurkyti ta meiluma.
Atgal į viršų Go down
Amber Heard
The only person i ever get jealous of is the person i see in the mirror
Amber Heard


Antroji pusė : Kiaunė
Aš parašiau : 2830
respect : 23
Register : 2010-08-21

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimePen. 07 06, 2012 9:21 pm

grįžusi namo Amber iškart patraukė į svetainę. Vos tik įžengė į patalpą jos akys nukrypo į tuščią kampą, vat būtinai joms reiks įsigyti juoda fortepijoną ir pastatyti aną tame kampe. Būtų galbūt dar ilgai galvojusi apie fortepijoną, bet pamatė ant sofos sėdinčią Leighton, bet ne, ji nebuvo viena, jinai niurkė tą mažą pukuotą padarėlį, kuris jau kuris laikas laksto jų namuose, - tai ką, dusini tą vargšą katinuką? - nežymiai šypteli
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Antroji pusė : Westwick'as ir Pelkiu Vanda
Aš parašiau : 1768
respect : 18
Register : 2010-11-30
Miestas : 38

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimePen. 07 06, 2012 10:06 pm

Zaide ji sau laiminga su savo Samciuku, kol isgirdo, kad Pelkiu Vanda namo persivilko. Pakelusi i ja akytes ale mielai syptelejo.-Ne saulyte, ne tavo mados zinok.-nusijuokia visdar zaisdama su katanuku.
Atgal į viršų Go down
Amber Heard
The only person i ever get jealous of is the person i see in the mirror
Amber Heard


Antroji pusė : Kiaunė
Aš parašiau : 2830
respect : 23
Register : 2010-08-21

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimePen. 07 06, 2012 10:18 pm

Išgirdusi ką pasakė Kiaunė tik prunkštelėjo, - taip žinoma, kurgi ne..apsimesk kad ir tu taip nedarai, - palinguoja galvele į šonus ir atsisėda į foteliuką užsikeldama koją ant kojos. Trumpam susimąsto ar jos tapkė iš narvelio nepabėgo, bet turbūt, kad ne.
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Antroji pusė : Westwick'as ir Pelkiu Vanda
Aš parašiau : 1768
respect : 18
Register : 2010-11-30
Miestas : 38

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimePen. 07 06, 2012 10:34 pm

-Na taip, bent as savo Samcio nelaikau uzdaryto narve.-again pakelusi galvyte pazvelgia i Vanda, juk megsta jos viena ant kitos pastumti.
Atgal į viršų Go down
Amber Heard
The only person i ever get jealous of is the person i see in the mirror
Amber Heard


Antroji pusė : Kiaunė
Aš parašiau : 2830
respect : 23
Register : 2010-08-21

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimePen. 07 06, 2012 11:49 pm

-na aš bent jau neleidžiu, jog šis lakstytų po namus kai visi užsimerkę vaikšto ir gali greit vargšą padarėlį sumindyti ir nė nepajutų, - su tokia miela šypsena veide taria žvilgtelėdama į Kiaunę. Čia Leighton mėgsta pastumti, o Amber tik šiaip prisitaiko, juk negali leisti tai Kiaunei visada laimėti.
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Antroji pusė : Westwick'as ir Pelkiu Vanda
Aš parašiau : 1768
respect : 18
Register : 2010-11-30
Miestas : 38

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 6:27 pm

-Zinai, jis nera toks durnas, kad nebegtu pamacius toki drambli ateinant kaip tu.-again sypteli savo tobula ir tikrai nesarkastiska sypsenyte.-Jis protingas gyvuniukas.-sypteli ir pazvelgusi i Samti vel ima su juo zaisti.-Kas protingas gyvuniukas? Tu protingas gyvuniuks!
Atgal į viršų Go down
Amber Heard
The only person i ever get jealous of is the person i see in the mirror
Amber Heard


Antroji pusė : Kiaunė
Aš parašiau : 2830
respect : 23
Register : 2010-08-21

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 10:29 pm

-a kaip čia pasakius... - nutęsia kiavaizdžiai parodydam, kad mano, priešingai negu jinai sako, - tai protingas protingas, juk kai tu šauki, jis niekada neatbėga, - taip mielai nusišypso, juk visi žino, kad katinai turi didesnį ego, negu šita Kiaunė. Kilsteli antakį ir žiūri kaip ta kutvela išsidirbinėja.
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Antroji pusė : Westwick'as ir Pelkiu Vanda
Aš parašiau : 1768
respect : 18
Register : 2010-11-30
Miestas : 38

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 10:35 pm

Isgirdusi Vandos zodzius, Leight iskart pakelia akytes ir pazvelgia i ja tokiu zudanciu zvilgniuku.-Zinai, klysti, jis visada atbega kai tik pasaukiu.-nusijuokia ir vel pradeda su savo Samciuku zaisti.
Atgal į viršų Go down
Amber Heard
The only person i ever get jealous of is the person i see in the mirror
Amber Heard


Antroji pusė : Kiaunė
Aš parašiau : 2830
respect : 23
Register : 2010-08-21

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 3:04 am

išgirdus ką ši pasakė tik prunkšteli, -taip žinoma... - pavarto akutes, - jeigu norėjai šuns, tai reikėjo tokį ir įsigyti, - palinksi galvele, - katinų taip lengvai neišdresiruosi, jeigu dar nesupratai, - uždeda rankutes ant fotelio atlošo ir žvilgteli pro langą.
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Antroji pusė : Westwick'as ir Pelkiu Vanda
Aš parašiau : 1768
respect : 18
Register : 2010-11-30
Miestas : 38

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 4:06 pm

-Zinok sita lengva isdresiruoti, ne taip kaip kazkieno kiaune.-nusijuokia ir letai apsidairo ieskodama laikrodzio.-Ei, o tai mes turim cia laikrodi ar ne ?-kilsteli antakiukus.
Atgal į viršų Go down
Amber Heard
The only person i ever get jealous of is the person i see in the mirror
Amber Heard


Antroji pusė : Kiaunė
Aš parašiau : 2830
respect : 23
Register : 2010-08-21

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 11:36 pm

-oi, atsiprašau, jog buvau pamiršus, jog tu turi ribotą realybės suvokimą, - nusišypso ir permeta plaukus per petį. iš girdusi šiosios klausimą nežymiai papurto galvą, - o jetus, teisingai gydytojas sakė, jog negalima tau utraukti gydymo, net laikrodžio nemato, siaubas, - išmeta poker face'ą, - va kiaune, žiūrėk ten, - ir parodo į sieną priešais Kiaunės akis.
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Antroji pusė : Westwick'as ir Pelkiu Vanda
Aš parašiau : 1768
respect : 18
Register : 2010-11-30
Miestas : 38

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimePir. 07 09, 2012 11:15 pm

-Tik jau nereikia cia pradeti pezeti savo nesamones, pasilaikyk jas sau, nes tikrai nekaip atrodai taip kalbedama..-pavarto akytes ir uzmaciusi pagaliau laikrodi, megina atgaminti kelinta cia valanda rodys ta filma, kuri ji planuoja ziureti, reikia tiketis, jog nepraleido jo.
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Antroji pusė : Westwick'as ir Pelkiu Vanda
Aš parašiau : 1768
respect : 18
Register : 2010-11-30
Miestas : 38

Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitimeTr. 07 11, 2012 4:40 am

Kadangi ta kiaune uzlagino Leight nusprende nunesti savo Samti i jo lovyte. Pakilusi nuo sofos Leight pasieme mieganti Samti ir pazvelge i kiaune.-Einu ta padara nunesti.-sypteli ir nueina.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svetainė/baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė/baras   Svetainė/baras Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė/baras
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» baras
» baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
We all your, bitch ;** :: Kiaunė & Pelkių Vanda & Harry Styles & Ed Westwick-
Pereiti į: